Jmenuji se Tomáš Navrátil. Narodil jsem se  v roce 1975 v Plzni a pocházím z Blovic a bydlím v Plzni. Hraji zhruba od 14 let na kytaru a snažím se zpívat. Ke kytaře mi přivedla moje sestra Markéta, která  mi ukázala pár akordů a od té doby hraji. Prošel jsem kapelama Disaster - Mystery -  Aligator - Sifon -  Jabkowitz - Tom Band a Kohn.

Mám různé kytary. Jsou to většinou levné kytary telecaster , stratocastra, les Paula, ibanezku. Nejraději mám bílého mexického fendra z roku 94 ten už visí jen na stěně. 

Beru ho málokdy. Nejčastěji hrají na Fendra hnědého. Zesilovače používám lampového Marshall jcm 2000. - Valve king peavey 100. Bednu mám create 4/12 se celešnama a pak mám ještě půlku 2/12  také create. 

Zpívám na obyčejné mikrofony. Měl jsem shure ten už je rezavý (smích). Líbí se mi česká slovenská hudba, tu poslouchám nejvíc. Metalindu - Elán - Tublatanku Desmod z českých si poslechnu Olympic, Odysseu, Katapult, Turbo.

Zahraniční kapely mám rád Helloween - Ronnie James Dio. Před  spaním poslouchám country rádio :-) Na televizi nekoukám. Z pohádek mám nejraději S ČERTY NEJSOU ŽERTY. 

Kapela Kohn se představuje

Skupina KOHN vznikla z jednoho mejdanu na Kvildě (Podzim 2011). Tehdy se Roman Heiný , Roman Krajdl , Míla Orcígr a Tomáš Navrátil rozhodli vzít sebou na hory hudební nástroje. Pozvalo se pár známých a o zábavu bylo postaráno. Hrálo se vše co přišlo pod ruku. Z této sestavy vznikl i název souboru. Počáteční písmena zúčastněných daly název KOHN aneb Krajdl Orcígr Heiný Navrátil

Alba a singly

Vybíráme z článků

Sponzoři